Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Beli
  • Emri i Vërtetë:
  • Albert Duraku
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  27
Këndon kryesisht: tallava

Beli është këngëtar i njohur. Më datë 14 Dhjetor 2013, Ilda publikon videoklipin "Kshu E Boj", në bashkëpunim me Beli.

Në vitin 2014, Beli & Klodi publikojnë albumin "Dasma Me Gurbetaqar".

Më datë 4 Mars 2015, Beli & Klodi publikojnë videoklipin "E Du E Du Dashnin E Vjeter".

Më datë 18 Nëntor 2015, Beli publikon videoklipin "T'kam Me Vete", në bashkëpunim me Valton Krasniqi.

Në vitin 2016, Beli & Klodi publikojnë albumin "Tallava Bombastike".

Më datë 16 Nëntor 2017, Beli publikon videoklipin "Mendjemadhe".

Më datë 23 Nëntor 2019, Beli publikon videoklipin "Duhet Me U Nda". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Beli.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

7


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet