Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beli - Kadal Dal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/05/2009

2009-05-13T13:01:09e ngoni shok o hajde, ju more vllazni eh, ju more vllazni eh,
e jemi mledh aman po knoj per shoqni eh, po knoj per shoqni eh,
e ku po knojm aman, sonte me vullnet eh, sonte me vullnet eh,
Pej edhe Gjakoven, dojna me djeg krejt eh, dojna me kall krejt eh,
e ku po knojm aman, sonte hova hova, sonte hova hova,
Na ka nij o Peja, na ka nij Gjakova', na ka nij Gjakova,
sille sille Goce hajde mindilin e bardh, mindilin e bardh eh,
oh per prishtin oh, sot po dojm me kall eh, sot po dojm me kall eh,
e jan mledh qikat, hajde rreth e mrreth e, hajde rreth e mrreth eh,
nusja me gjith dhondrrin hajde koken hy ne mes eh, koken hy ne mes eh,
kaaalleeh,
kalleeeh, Jaasha,
kalle kaalle,

eh tan me ren aman, du mi disponu eh, du mi disponu eh,
e gjith shoqnin oh, n'kom kena me quu eh, n'kon kena me qu eh,
ma ka lan bre nona, oh ni amanet eh, oh ni amanet eh,
per mi knu deqanin hajde, qysh ja kem adeet eh, qysh ja kem adeet eh,
kqyri sot shoqnija, rrehin me shuplaka eh, rrehin me shuplaka eh,
koka gzu o baba hajde, koka gzu dhe nona' koka gzu dhe nona'
per djalin e vet eh, per djalin e vet eh,
e martoj o djalin hajde, si me pas hasrret eh, si me pas hasrret eh,
o kalle kalle kalle edhe qitja flaken, edhe qitja flaken,
si nusja si dhondrri, pasken pas nafaak eh, pasken pas nafak eh,
kalleee jaasha,
kalleee eeh,


Ky tekst u dërgua nga Miss A.t
Më Shumë Këngë Nga Beli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet