Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Beli & Klodi - Tallava Kur I Mbusha 20 Vjet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2016

2016-07-10T17:14:05

Më Shumë Nga

Klodian Duraku

Këngë e albumit:

"Tallava Bombastike"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava Kur I Mbusha 20 Vjet" kënduar nga Beli & Klodi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Beli & Klodi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Beli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet