Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beli - Duhet Me U Nda  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Beli

Komente

Asnjë Koment

23/11/2019

2019-11-23T18:01:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Duhet Me U Nda" kënduar nga Beli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Beli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Beli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet