TEKSTESHQIP

Belistar
Ti Je Larg
Lyrics

Gjithqka fala ne ket jet perveq kta dy sy
edhe zemren ti ma more sa isha i ri
Gjithqka fala ne ket jet perveq kta dy sy
edhe zemren ti ma more sa isha i ri

Gjithqka esht e kot n´ket jet s´besoj n´dashuri
ate vajz qe un e dua me thot sjam per ty
Gjithqka esht e kot n´ket jet s´besoj n´dashuri
ate vajz qe un e dua me thot sjam per ty

Ref:
Ty te deshta dhe te dua
Vetem Ti do jesh per mua
Ty te dua Pergjithmon
Se Kshtu osht fati Jon

Ti je larg e sun te shoh veq ne gjum t´endrroj
Po te lutem mos me lendo se me kshtu s´duroj
dua qe afer te kam doren ta shtrengoj
dua ndjenjat ti tregoj o sa shum te dashuroj

Ti je larg e sun te shoh veq ne gjum t´endrroj
Po te lutem mos me lendo se me kshtu s´duroj
dua qe afer te kam doren ta shtrengoj
dua ndjenjat ti tregoj o sa shum te dashuroj

Ref:
Ty te deshta dhe te dua
Vetem Ti do jesh per mua
Ty te dua Pergjithmon
Se Kshtu osht fati Jon

DËRGOI: