TEKSTESHQIP

Beni Baksi
C'po Ndodh Me Mu
Lyrics

2her ;
Si syt te saj , jo kur skam paaa,
me ni shikim , krejt mi ka vra, si me shigjet mi ka qilu .Nga ajo dite kur sjam qeteshu

ref 2 her ;
Qpo ndodh me mu ,
Skam rahati,
Mos un jam rra ne dashuri
shum kam ndryshu.
Dhe veq menoj,
Dy syte e saj ,
smundem ti harroj
2 here
Dhe jo askund nuk mund te rri,
Dua ti shoh prap ata sy ,
At ze te embel,
Prap te ndejoj,
e une te them shum te dashuroj

ref 2 her ;
Qpo ndodh me mu ,
Skam rahati,
Mos un jam rra ne dashuri
shum kam ndryshu.
Dhe veq menoj,
Dy syte e saj ,
smundem ti harroj

ref 2 her ;
Qpo ndodh me mu ,
Skam rahati,
Mos un jam rra ne dashuri
shum kam ndryshu.
Dhe veq menoj,
Dy syte e saj ,
smundem ti harroj

DËRGOI:
Renditja:
Top 200