TEKSTESHQIP

Beni Baksi
Pran Teje Moj Nene
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pran Teje Moj Nene" kënduar nga Beni Baksi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.