TEKSTESHQIP

Beni Baksi
Sa Mka Marr Malli
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Mka Marr Malli" kënduar nga Beni Baksi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.