TEKSTESHQIP

Beni Baksi
Jeta Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeta Ime" kënduar nga Beni Baksi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor u paraqit tek audienca e gjerë i kompletuar bukur edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 21 Qershor 2016.