Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beni & Kujta - Moj E Dashur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne darsmen tande erdha te kendoj,
po zemra ime veq vajtoj
E dashur je tuj martu,
zemra ime ka me te vajtu
Moj e dashur tash po shkon,
zemra ime po vajton
Mos qaj zemer mos vajto,
se un spo mundem as te kendoj

Kur po te shoh tuj vajtu,
loti n'tok osht tum piku
T'kan feju pa deshir,
e tash bonu nuse mir
Amanet vajz po ta lan,
kurr per jet mos me harro
Pse moj vajz paske pranu,
oh me nje tjeter me u martu

Po kshtu zoti e ka shkru,
n'darsem tande me kendu
Po me zen un po te kendoj,
e me zemer po te vajtoj

Po kshtu zoti e ka shkru,
n'darsem tande me kendu
Po me zen un po te kendoj,
e me zemer po te vajtoj

Ky tekst u dërgua nga GREJKOC


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 02/09/2013


Më Shumë Këngë Nga Beni Dhe Kujta:


Komente 0


Beni & Kujta - Moj E Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Dashur".
3. Video është e këngës "Moj E Dashur", por nuk këndohet nga Beni & Kujta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.