Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beni & Kujta - Veq Ty Te Du Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse s'me do per mu, kur veq ty te du
per veq teje tjeter s'muj me dashuru
Pse s'me do per mu, kur veq ty te du
per veq teje tjeter s'muj me dashuru

Je ne zemren time e vetmja dashuri
As kujt s'i perngjan, e veqant je ti
Je ne zemren time e vetmja dashuri
As kujt s'i perngjan, e veqant je ti

Me te vertet t'kam than se un shum te du
per veq teje tjeter s'muj me dashuru
Me te vertet t'kam than se un shum te du
per veq teje tjeter s'muj me dashuru

Je ne zemren time e vetmja dashuri
As kujt s'i perngjan, e veqant je ti
Je ne zemren time e vetmja dashuri
As kujt s'i perngjan, e veqant je ti

Je ne zemren time e vetmja dashuri
As kujt s'i perngjan, e veqant je ti
Je ne zemren time e vetmja dashuri
As kujt s'i perngjan, e veqant je ti

Ky tekst u dërgua nga GREJKOC


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 15/12/2008


Më Shumë Këngë Nga Beni Dhe Kujta:


Komente 0


Beni & Kujta - Veq Ty Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Ty Te Du".
3. Video është e këngës "Veq Ty Te Du", por nuk këndohet nga Beni & Kujta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.