A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Thesar

Të mbaj mbyllur në zemrën time,
si thesar.
Të ruaj nga gjithçka,
thesar.
Të dua,
sepse të kam thesar.
Nuk dua askush të të prek ,
sepse të kam thesar.
Të kam thesar.
Je thesar për mua.
Thesari im.

- poezi nga Benjamin Krasniqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019