TEKSTESHQIP

Bennito
Dance
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dance" kënduar nga Bennito.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor finalizohet online bukur edhe me një videoklip, i cili u publikua me datë 3 Prill 2019.