TEKSTESHQIP

Bennito
Napoleon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Napoleon" kënduar nga Bennito.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më në fund pritja e adhuruesve mbaroi dhe projekti muzikor është bërë i disponueshëm para shikuesve i plotësuar në spektrin vizual edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 18 Shtator 2019.