Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berat Krasniqi

Berat Krasniqi
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Berat Krasniqi është këngëtar i njohur. Në vitin 2016, Berat Krasniqi publikon albumin "Na Vjen Nusja".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0