Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berati - Princeshe E Bukurise Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


lotet ne gjum po me kaplojne
nga enderrat gjithmone me ndajne,me ndajne
po mundohem une te te prek
por ty askund nuk te gjej ,jo nuk te gjej

refreni

ma jep fjalen se me dashuron
ti ma jep zemren pse me mundon
perendeshe e bukurise
ti je diell qe me rrezon
e imja dashuri, o e imja dashuri

ku do te shkoshe e ku do te jeshe
si fantazme ti me ke prane.hyjneshe
do kuptoshe o se veq ni zemer
ti e imja do te jeshe o princeshe

Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 02/10/2012


Më Shumë Këngë Nga Berati:


Komente 0


Berati - Princeshe E Bukurise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Princeshe E Bukurise".
3. Video është e këngës "Princeshe E Bukurise", por nuk këndohet nga Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.