Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Bersi - Me Mungon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2015

2015-12-21T18:07:12

Muzika:

Marenglen Boja

Teksti:

Bersi

Pjesëmarrëse në

Shkodra Fest 2
Sa shume me mungone as vete nuk e besoj
fjalen te du nga telefoni e degjoj
imagjinoj sikur je me mu
imagjinoj sikur me tu perqafu
larg meje ke shuk por mendja te mendon
se imgjinon sa shume me mungon
ky text per ty shkon
ty ta kam kushtu
baby te kam ne zemer
kur skam me te harru
se une kam lind per ty e ti per mu
sjam tu kuptu pse zotin na ka largu
baby te du te lutem ti besom
zemer larg te kam shume me mungon

shume me mundon pa ty
po vuj kur jam large teje
jam si peshku pa uje
nuk po muj pa ty me jetu
jam verbu pa ty smuj me shiku

ti... shume me mungon
larg... meje jeton ti...
shume me mungone mu
ti... shume me mungone
larg... meje jeton ti...
shume me mungone mu

jam ul dhe po shkruj vetmin qe perjetoj
u ba shume kohe qe pa ty une jetoj
te enderroj per nate me ty te kaloj
zgjohem ne mengjes veten pa ty e shikoj
e mallkoj kohen qe kaloj large zemres time
une po jetoj
zemer larg te kam,zemer te du pran
ti je fryma ime qe mu m"ban n"kam
je ajo qe po du prane me jetu
je deshira qe po du zoti me m"pllotesu
te du zemer
shume me mungone mu
te du pran ti je zemra qe un kam
pa ty jam erresir pa ty e kam t"veshtir
kur te jemi bashke atehere do ndihem mire
te lutem o zot beje nje mbrekulli
kthema jeten time perseri

ti... shume me mungon
larg... meje jeton ti...
shume me mungone mu
ti... shume me mungone
larg... meje jeton ti...
shume me mungone mu


Ky tekst u dërgua nga matteo muxho
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet