Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa Kaziu - Ne Zemer Tjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Ora sonte nuk ndalon si mëparë
Kur të kërkonte të qëndroje edhe pak
Rrugën tënde e harroj në çdo hap
Ti më mungoje tash të shuaj ngadal

Jo nuk të fal në zemër tjetër të harroj
Rrugën tënde s'e kërkoj më 2x

Kë vlerësoje kur nuk gjendesha pranē
Nuk më lejoje të të dua edhe pak
Më lër të të dua edhe pak

Jo nuk të fal në zemër tjetër të harroj
Rrugën tënde s'e kërkoj më 2x


Besa Kaziu - Ne Zemer Tjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Zemer Tjeter".
3. Video është e këngës "Ne Zemer Tjeter", por nuk këndohet nga Besa Kaziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kaziu:


Komente 0