TEKSTESHQIP

Besim Bajrami & Tim Neziri
Kthehu Shqiptare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kthehu Shqiptare" kënduar nga Besim Bajrami & Tim Neziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, krijimi muzikor u finalizua tek audienca e gjerë i realizuar në prizmin vizual edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 27 Janar 2014.