TEKSTESHQIP

Besim Bajrami
Po Jo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Jo" kënduar nga Besim Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë edhe përtej tingujve, projekti u paraqit para publikut i realizuar mjaft këndshëm edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 4 Janar 2014.