TEKSTESHQIP

Besim Bajrami
Te Prita Te Prita
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Prita Te Prita" kënduar nga Besim Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është paraqitur tek fansat mjaft këndshëm edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 5 Janar 2014.