TEKSTESHQIP

Besim Bajrami
A Don Zemren Me Ma Thy
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Don Zemren Me Ma Thy" kënduar nga Besim Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse materiali muzikor u paraqit tek ne i realizuar në prizmin vizual me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 5 Janar 2014.