TEKSTESHQIP

Besim Bajrami
Ah Dashni E Vjeter
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Dashni E Vjeter" kënduar nga Besim Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.