TEKSTESHQIP

Besim Bajrami
Genjeshtare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Genjeshtare" kënduar nga Besim Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.