TEKSTESHQIP

Besim Bajrami & Tim Neziri
Si Kosove
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Kosove" kënduar nga Besim Bajrami & Tim Neziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor përcillet para shikuesve i realizuar tejet mirë me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 27 Janar 2014.