TEKSTESHQIP

Besim Bajrami
Dashnija E Par
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnija E Par" kënduar nga Besim Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.