Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Besim Limani - Ndoshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta".
3. Video është e këngës "Ndoshta", por nuk këndohet nga Besim Limani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Besim Limani - Ndoshta  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/12/2008

2008-12-26T19:05:44+00:00hej hej sae bukur je moj vash po shum e lazdruar dashurija jon mbaroj ende pa filluar
2 her-
ndoshta si kujtim dote mbetesh pa mua tani ik prej meje se ma nuk te dua
hej seq ma vrave zemren je shum e lazdruar dashurija jon mbaroj ende pa filluar
2her_
ref ndoshta si kujtim dote mbetesh per mua tani ik prej meje se ma nuk te duaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Agnesa
Më Shumë Këngë Nga Besim Limani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë