Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Morina - Ditelindja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/02/2014

2014-02-08T18:57:35+00:00sme ka mbet asgje nga kjo dashuri vetem hija jote e fotografi aaa... ne fotografi .
Te shiqoj ne foto ne od me pikllim urime ditlindjaa ty o shpirtii imm ty o shpirti immm ..

ndoshta je penduuaaaar dhe don te ktheheesh praaap zemra imee shkretaaa digjet pak nga paaak digjet pak nga paaak.
e luz zotin moj qe te kesh shum faat urime ditlindjaa edhe pse sjamm praann edhe psee sjamm prann.


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3'nt..!*
Më Shumë Këngë Nga Besim Morina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet