Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Morina - U Largove U Largova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


u largove u largova 2REF
por me zemer kurr ste harrova

ah dashni dashni e vjeter 2REF
st'kisha lon n'dor dikujt tjeter
edhe pse te lash dikur
met harru nuk munda kurr

ende zemra me therr per ty 2Ref
malli m'djeg per ata syyy

ah dashni dashni e vjeter 4Ref
st'kisha lon n'dor dikujt tjeter
edhe pse te lash dikur
met harru nuk munda kurr


Ky tekst u dërgua nga Shaip (Cipi)

Besim Morina - U Largove U Largova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Largove U Largova".
3. Video është e këngës "U Largove U Largova", por nuk këndohet nga Besim Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besim Morina:


Komente 0