Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beska (Besmir Shishko)

Beska & Band - A Kanë Ujë Ato Burime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A kanë ujë ato burime
Ti moj buzëkarafilja ime
A kanë ujë ato burime
Ti moj buzëkarafilja ime
Ti moj buzëkarafilja ime,
oh aman, aman, aman eeee
oh për belin eee
për kokën tënde
aman, amaneee

Kujt ja bënje moj ato naze,
ja bëj djalit oh me çapraze
Kujt ja bënje moj ato naze
ja bëj djalit oh me çapraze
ja bëj djalit oh me çapraze
oh, aman, aman, aman eee
oh për belin eeeee
per kokën tënde
aman amane eee!

Nëm njëherë ujë me dorën tënde
Ti moj vajza moj Përmetare
Nëm njëhere ujë me dorën tënde
Ti moj vajza moj Përmetare
Ti moj vajza moj Përmetare
oh aman aman eeee
oh për belin ee
për kokën tënde
aman aman eeee!


Beska & Band - A Kanë Ujë Ato Burime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Kanë Ujë Ato Burime".
3. Video është e këngës "A Kanë Ujë Ato Burime", por nuk këndohet nga Beska & Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beska (Besmir Shishko):


Komente 0