TEKSTESHQIP

Beska & Band
Xhixhile, Mora Mandolinën
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhixhile, Mora Mandolinën" kënduar nga Beska & Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.