TEKSTESHQIP

Besmir Shishko
Më Nuk Je
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Nuk Je" kënduar nga Besmir Shishko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për komponimin dhe për okestracionin u përkujdes Artan Elshani, teksa kënga është një krijim me tekst nga Beska (Besmir Shishko).