TEKSTESHQIP

Besnik Dragaj
Maturantja Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Maturantja Ime" kënduar nga Besnik Dragaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për kënaqësinë e të gjithëve, produkti muzikor u përcoll tek fansat i plotësuar edhe me një klip muzikor, i cili u publikua më 12 Maj 2015.