Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Peqani - Shikimi I Saj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

me ate shikim lendove shpirtin tim kur nje dit nuik te shoh mua as dielli nuk me ngroh 2x


ref:2x
zjarrin nuk mund ta shuaj un pa ty vetem po vuaj sa mall kam un per ty je drit per keta dy sy

2x
me ate shikim lendove shpirtin tim kur nje dit nuik te shoh mua as dielli nuk me ngroh

ref:2x
zjarrin nuk mund ta shuaj un pa ty vetem po vuaj sa mall kam un per ty je drit per keta dy sy
Besnik Peqani
Publikimi: 03/05/2012
Festivali: Top Fest 9


Besnik Peqani - Shikimi I Saj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shikimi I Saj".
3. Video është e këngës "Shikimi I Saj", por nuk këndohet nga Besnik Peqani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besnik Peqani:


Komente 1