Audio

Besnik Salihu - Çikat Jan Kullerka  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/11/2012

2012-11-10T21:33:05

Këngë e albumit:

"Hajt Bre Zemer Mos Ta Ndin"



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çikat Jan Kullerka" kënduar nga Besnik Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besnik Salihu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Besnik Salihu: