Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Besnik Salihu - Ta Dhash Zemren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/07/2014

2014-07-25T19:34:06

Këngë e albumit:

"Ta Dhash Zemren"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ta Dhash Zemren" kënduar nga Besnik Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besnik Salihu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Mustafa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ta dhash zemren une ne bes
Ti ma n'dave ne dy pjes
Une ta fala dshurin
Ti ma ktheve me tradhti

REF
Sdu me t'pa,sdu me t'pa
Dy her zemren sdu me vra
As takim as dashni
Pr ty sdu me ni

II
Ishe lule per her t'par
A sa shpejt u bere zjarr¨
Ti mendove vec me lujt
Nuk kam zemer per me gjujt

REF
Sdu me t'pa,sdu me t'pa
Dy her zemren sdu me vra
As takim as dashni
Pr ty sdu me niMë Shumë Këngë Nga Besnik Salihu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet