Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Besnik Salihu - Tallava 2016  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/07/2016

2016-07-02T16:15:02+00:00

Këngë e albumit:

"Extra Tallava 2016"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava 2016" kënduar nga Besnik Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besnik Salihu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Besnik Salihu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet