Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Besnik Salihu - Jete, Oh Jete  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/05/2019

2019-05-24T17:30:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jete, Oh Jete" kënduar nga Besnik Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besnik Salihu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Besnik Salihu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet