Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Shemsiu - E Pa Bese Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


e shpalle luften ti kunder meje
si me qen ni hap kunder teje
nuk e di qka met ty merak
tash e di qe sje un tak
ideale po i thu vetes
un e di qe si takon te vertetes
po me thu qe ske neveri me mua \
thuj me emer faraoni u punsua

e pa bes e pa bes e pa bes
me gur ne zemer
nuk i duaa
nuk i dua intrigat tua reff.2

dhe ne trua jo nuk mbrohen
nuk ki kohen por vetem shtohen
mere trupin dhe udhto pa mua
je e lir faraoni te ka liruar
shijo jeten ti perseri
si me qen ni super-viajpi
jeto e lumtur dhe kurr mos vujj
si sahara qe ka mbet pa uj

e pa bes e pa bes e pa bes
me gur ne zemer
nuk i duaa
nuk i dua intrigat tua reff.2

e pa bes e pa bes e pa bes
me gur ne zemer
nuk i duaa
nuk i dua intrigat tua reff.3


Ky tekst u dërgua nga Sara

Besnik Shemsiu - E Pa Bese
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pa Bese".
3. Video është e këngës "E Pa Bese", por nuk këndohet nga Besnik Shemsiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besnik Shemsiu:


Komente 0