TEKSTESHQIP

Besniku
Mihane
Lyrics

se pa ty moj tash jom mbet zemra ime vetem tyyyy tpret ti u bene moj trathtare ti prej meje ti u ndave se pa ty moj tash jam mbet zemra ime vetem ty te pret ti u bere moj trathtare ti prej meje ti tahs u ndave mos me le ne buz te detit mos me le se dallga mua qe me merr shpirtin tim moj po ma ndjen mos me le ne buz te detti mos me le trathtare moj timos me le zemren time po ma merr je ty tkom pas zemer ty tkom pas shpirt ti per mu je kan han yll edhe drit kurr nuk e dita qe ti ke mem trathtu kurr nuk e dita qe ti ke mem lan mu e nese nuk mdon shko edhe mos u kthe po prap se pram po te them ti mos me le se te du dhe tkam dasht dhe gjithmon do te dua e pramenoj diten kur te thash te dua prandaj spe u bane e pa bes a ja pse per mu am nuk ka shpres ja nuk dua trrnoj por dua te vdes momentin qysh tash rrnoj per mu ej ti zemer tkom dasht edhe ti vet e din zemer ka po shkon e ka po hin hajde e kthehu prap se shum pot du gjithmon je kan e jemja edhe gjithmon ki em emt me mu mos me le ne buz te dekes mos me le se dallga mua qe me merr shpirtin tim moj po am ndjen mos me le ne buz te dekes mos e le trathtare moj ti mos me le zemren time po me merr mos me le ne buz te detit mos em le se dallga mua qe me emrr shpirtin tim po am ndje trathtare ti moj mos me le

DËRGOI: