Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Big Basta - Welcome To Al  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  17

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Summer Trip"

Këngë e albumit:

"20 Hite 2010"

Këngë e albumit:

"N'laborator"

Komente

Asnjë Koment

17/08/2010

2010-08-17T03:23:36+00:00Verse 1:
Mirmengjes,them me vete sa zgjohem,
esht akoma ver jasht dit me diell,
kalamojt lujn edhe un jom pergjumesh,
nigjoj ice cube dijet them edhe snoop dogg,
bie telefoni ej pop ku je?
a vjen ene a kena na 1 gjo te re,
vi verdall ne qytet me shum lek nxhep,
duhet me gjet nji vend te qet ne det,
smoking,nisemi shpejt,na kan ardh,
dy emigrante, i kom taku me par,
after party me shampanj,i ulim dritat,
e bojm si shqiptar,TAP,
nuk na interson,e bojm pom pom,
ne hotel apo n'rom,sdo i takojm mo sepse
neser jena von,kena 2 milion
per xhet ski dhe phone

Refreni:2x
un e boj se e boj per vetes,
sot kam qef ti harxhoj dhe leket,
e boj pishinen VIP ohohouuu

* * *

Refreni:2x
un e boj se e boj per vetes,
sot kam qef ti harxhoj dhe leket,
e boj pishinen VIP ohohouuu


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Big Basta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet