Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta & Levels - Maria (Une E Dua Barin 2)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Mixtape"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Levels

28/07/2014

2014-07-28T14:05:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Maria (Une E Dua Barin 2)" kënduar nga Big Basta & Levels.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Basta & Levels i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Big Basta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet