Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta - Kenga Jote  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Big Basta

Video Produksioni:

Supersonic

Këngë e albumit:

"Mixtape"

Komente

Asnjë Koment

24/05/2013

2013-05-24T12:14:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga Jote" kënduar nga Big Basta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Basta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Big Basta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet