Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta - M'vini Onash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Se di pse ti mke inat (Se di pse ti mke inat)
Se do ti do kthehesh prap (Ti do kthehesh prap)
Fajin se maj kur nuk kam (Fajin se maj kur nuk kam)
Sdi gjo tjeter, vetem shan (Vetem shan, vetem shan)

...
Ju tu m'vini onash
Ai ka maru me kohe
Ju tu m'vini onash
Dhe me kto hite si kom
Ju tu m'vini onash
Jeni shume amator
Ju tu m'vini onash

Sa kong i kom hite, ti si ke as vite jete
Sa tekste, sa bite dhe hite per ju, koleg
Duket se qejfi ju bohet kur bi me flejt
Kur une jam mire, sa keq ju dhem

Ju tu m'vini onash
Ju tu m'vini onash
Perdite e them, perdite e them
M'vini onash
Ju tu m'vini onash

Se di pse ti mke inat (Se di pse ti mke inat)
Se do ti do kthehesh prap (Ti do kthehesh prap)
Fajin se maj kur nuk kam (Fajin se maj kur nuk kam)
Sdi gjo tjeter, vetem shan (Vetem shan, vetem shan)

Kur e ke dit, kur e ke prit
Ku e ke dit, ti do vi
Kur e ke dit, kur e ke prit
Ku e ke dit, ti do vi
A e ke dit, a e ke prit
A e ke dit, ti do vi
A e ke dit, ti do vi

Menove iher the me vete
Ky iku humi
Sna rruhet plak per tjeret (Jo)
Une prap ty t'lej tfunit
Fuck you, ty t'lej tfunit
E thote dora ime, ne krah siper lumit
...
Thoni lene, albumin
se vetem do humesh
Do flasesh per t'njejtat qe kishe heren e funit
E pashe iher vete n'pasqyre, u merzita
i bona kalkulimet e sakta dhe prita
i mblodha burimet me keste kembimi
nga dita qe zgjodha me tbo ty, sa shqita
E qe vetem prej meje se prite
Seriozisht e ke?!

Se di pse ti mke inat (Se di pse ti mke inat)
Se do ti do kthehesh prap (Ti do kthehesh prap)
Fajin se maj kur nuk kam (Fajin se maj kur nuk kam)
Sdi gjo tjeter, vetem shan (Vetem shan, vetem shan)

...
Ju tu m'vini onash
Ai ka maru me kohe
Ju tu m'vini onash
Dhe me kto hite si kom
Ju tu m'vini onash
Jeni shume amator
Ju tu m'vini onash

Kur e ke dit, kur e ke prit
Ku e ke dit, ti do vi
Kur e ke dit, kur e ke prit
Ku e ke dit, ti do vi
A e ke dit, a e ke prit
A e ke dit, ti do vi
A e ke dit, ti do vi

Edhe e ka i arsye sa here e permeni tironen nkonge
jo kot
Edhe mu ma mer menjen leku
por jo si puna juj.
E prishet rinine me kto tekste (E bot mut e bot)
(Qe kur jemi 360m, jena international baby)

E treta e verteta
E treta e verteta
m'vini onash


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooBig Basta
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/06/2016


Big Basta - M'vini Onash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'vini Onash".
3. Video është e këngës "M'vini Onash", por nuk këndohet nga Big Basta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Basta:


Komente 0