Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta - Whats My Name (Tony Blair)  (Feat. Addictive)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/05/2017

2017-05-27T22:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Whats My Name (Tony Blair)" kënduar nga Big Basta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Basta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Big Basta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet