A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Big Boy Niti - Nuk Je Vetem  (Feat. B.King)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2012

2012-12-25T20:59:29

Featuring

B-King


Big Boy Niti:
Yeah! Për krejt ata që përballen me probleme
Keep your head up, pray everyday
Yeah, Yeah, Yeah
Po munona mi ik problemev që jeta mi servon
edhe shpesh po e pyes veten hey shipe qa po bon
E ligji i jetes shkon e t'qon ka fundi i thellsis
po munona dit që vijnë me ja harru formën alltis
Policis nuk ja ndrroj vazhdoj me t'njejten loj
me barut vet ja kthej apet nese ka nevoj
Nese shpresa tash t'ka hup edhe punt i ki llug
at'her ki perkrahjen tem se edhe une kalova t'njejten rrug
e tash po e pyes veten qysh dishka nuk e kom vrejt
se me ardh deri n'ket gjendje duhet me pas gjakun e nxeht
kejt tash qka em ka met osht ni fjal qe du me than
nashta naj dit mo nuk jom po ti maje nan
se qikja ke arsyeja se n'ket loj u duft me hi
e kom besim n'ty e di zemren t'fort e ki
gjithqka bohet mir nuk e prish kerkush motin
un kthena n'anen tjeter ta falenderoj Zotin

Ref: B.King
Mos e humb lirin, mos e humb tash edhe shpin
nanen mos e harro, fmit e tu mos i largo aaaaa
gruja met tu kqyr, s'te njeh mir ne ftyr
paraja t'ka ndryshu t'ka bo ty qishtu

Big Boy Niti
Krejt jeta tash osht rren, sot nuk ka besim
po si kushtove men haver sdihet se ku hin
une t'shitna problem po nashta edhe sjom
ai qe t'shitet engjull ai o ka t'shkatron
sdu fisi me mu shu, e sdu me m'shku te posht
e djali jem boni burr se baben e ki t'fort
tash ka veq probleme nuk ka ma vepra t'mira
ose barkun that ose trupin bira bira
athu nana derdh lot e dikush o tu prit
athu qfar babe kan fmit qe don mi rrit
nuk ka san me keq kur nuk ki e shitesh trim
kurr nuk je ma posht kur parja n'zemer t'hin
nese perkrahje ti nuk ki e po don me thy qdo kufi
dije se sje vetem se une jom me ty
me ty jom haver kshtuqe ki besim te un
kur besimi o primar at'her plagt nuk dhamin shum

Ref: B.King
Mos e humb lirin, mos e humb tash edhe shpin
nanen mos e harro, fmit e tu mos i largo aaaaa
gruja met tu kqyr, s'te njeh mir ne ftyr
paraja t'ka ndryshu t'ka bo ty qishtu
Big Boy Niti
Yeah! Big Boy Niti, My man B.King Yeah The all ya
Keep you head up. Pray everyday
Ref: B.King
Mos e humb lirin, mos e humb tash edhe shpin
nanen mos e harro, fmit e tu mos i largo aaaaa
gruja met tu kqyr, s'te njeh mir ne ftyr
paraja t'ka ndryshu t'ka bo ty qishtu (2x)


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.comKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019