Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Big Boy Niti - Qeshtu Jom Une  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/05/2009

2009-05-12T16:59:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qeshtu Jom Une" kënduar nga Big Boy Niti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Big Boy Niti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet