Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big M - Ti Je Ajo (Feat. KMC)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


pjesa 1
shpesh here mendoj per ne te dy
e pyes veten a thu a ka si ti
ndalem nje cast zemer ... ti me plotson
te dua ty sot e pergjithmon
e adhuroj momentin kur ti buzeqesh
ti je kerkuse cdo gje do ta kesh
e meriton ti e meriton
cdo puthje me shpirt ty ta kam dhon
ti je ajo qe jeten ma gezo
princesha ime a ma beso
se kur nuk je mu as veten nuk e du
pa ty jo sdi me jetu
boj dhe gabime por ti mi fal
per ty un jam i vetmi djal
i ke te gjitha ca po kerkoj
je endrra ime cdo nat e shikoj

rrefreni
nuk kaaa .. jo jo ska tjeter mes nesh
qetsohu vetem buzqesh
se ti jee ... jee ajo jeten ma plotsoo

pjesa 2
ejj ... veten tek ti e gjej ... cdo gje e ke oki
per ty e di sa vlej ... ta rrefej
kam deshir te rri me ty ... te adhuroj ne pafundsi
sa shum te dua ... as vet se di
ndalu pak ... e ne sy me shiko ti
ndalu pak ... e nje fjal me degjoo
per mu ska tjeter ... mos xhelozo
jam vec i joti ... pse se kupto
e boj raga love ... bohem dhe raga boy
ket love song o yll ... ta dedikoj
je ma e mira ... qe nket jet e takova
ju dorzova puthjes tane ... te dashurova
me ty dua te jem ... cdo gje me ty ta ndaj
tjerat nuk i shikoj ... dhe nese jam ne maj
e gjith bota ... le te ken kundershtime
me ty prap do jem ... se ti je fryma ime


Ky tekst u dërgua nga  RealitetiBig M
Featuring: KMC
Publikimi: 19/12/2011


Big M - Ti Je Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ajo".
3. Video është e këngës "Ti Je Ajo", por nuk këndohet nga Big M.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0