Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Man - Ajo Po Fle  (Feat. Orjeta)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Orjeta

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo Po Fle" kënduar nga Big Man.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Man i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Big Man:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet