Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Time Rush - Superstar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Superstar".
3. Video është e këngës "Superstar", por nuk këndohet nga Big Time Rush.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Time Rush - Superstar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

29/03/2013

2013-03-29T01:01:08+00:00Oh no, it's on tonight
Here we go
You're looking right, I know you know
So go ahead and let it go, go, go, go
You're shining like a star
I wanna be where you are, are
Oh no, oh no
Let's take over this club
You're shining bright in the dark, dark
You light up the night
You wanna wil' out, then wil' out
All eyes on you
It's going down, down, right now
You can't lose
You wanna wil' out, then wil' out
That's what you do
Talk of the town now
And you already know that you're a star
A superstar
That you're a star, a superstar
That you're a star, that you're a star, a superstar
And you already know
It's time, I love this feeling
Can we rewind
To the beginning of this crazy night
So, baby, we can let it go, go, go
Hey-ey-ey
You're shining like a star
I wanna be where you are, are
Oh no, oh no
Let's take over this club
You're shining bright in the dark
You light up the night
You wanna wil' out, then wil' out
All eyes on you
It's going down, down, right now
You can't lose
You wanna wil' out, then wil' out
That's what you do
Talk of the town now
And you already know that you're a star
A superstar
That you're a star, a superstar
And you already know
Forget the moon, ignore the sky
'Cause the whole world is all yours tonight
Get it girl, it's your time
Shine until the morning light
The light
The morning light
'Cause you're a star
A superstar
You wanna wil' out, then wil' out
All eyes on you
It's going down, down, right now
You can't lose
You wanna wil' out, then wil' out
That's what you do
Talk of the town now
And you already know that you're a star
A superstar
That you're a star, a superstar
That you're a star, that you're a star, a superstar
And you already know
Hey
Yeah
Whoa
Hey
Yeah


Ky tekst u dërgua nga Gissa
Më Shumë Këngë Nga Big Time Rush:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet